Опашки задръстиха метростанцията при Бизнеспарка (снимки)

OFFNews 12 May 2015 в 08:58 16967 14
Опашки задръстиха метростанцията при Бизнеспарка (снимки)

Снимка @kaly_freak, Twitter

Огромни опашки се извиха на метростанцията при Бизнес парк София. В социалните мрежи бяха разпространени снимки от атмосферата в пиков час. 

Метрото официално тръгна до Бизнес парка в "Младост" 4 на 8 май.

Снимки: @kaly_freak, Twitter

Виж още за:
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026