В София поради минусовите температури са направени обработки със смеси срещу заледяване, съобщава Столичната община. Обработени са участъци от трасетата на градския транспорт, мостове, част от общинската пътна мрежа и Южната дъга на Околовръстен път.
Общински пътища са третирани със смеси срещу заледяване в районите Витоша, Панчарево, Нови Искър, Банкя.
Извършва се опесъчаване на планинските пътища "Драгалевци – Алеко" и "Бояна – Златните мостове" в природен парк "Витоша".
Екипите на почистващите фирми започват почистване на тротоари. Дейностите по почистване се контролират от екипите на Столичен инспекторат.
Градският транспорт се движи навсякъде по редовните си маршрути.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен