В момента изпитваме неочакван технически проблем с информационните монитори на двата терминала.
Това съобщават от летище София на Фейсбук страницата си. Съобщението е адресирано до всички пътници. От аеропорта не уточняват какъв точно е проблемът върху мониторите.
"ИТ екипът работи активно по отстраняването му. Умоляваме пътуващите да следят полетната информация чрез гласовата оповестителна система и на сайта на летище София: www.sofia-airport.eu", обясняват още от летище София.
Само преди два дни преминаването на автомобили и градския транспорт беше временно преустановено на летището заради специакция на всички служби за сигурност. Причината бе забравен багаж.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец