Служителите на "Напоителни системи" в Пазарджи излизат на пореден протест, съобщават от КНСБ.
Демонстрацията е насрочена за 12 ч. днес и ще се проведе пред сградата на дружеството в града. В Пазарджик към "Напоителни системи" работят около 120 души.
По данни на КНСБ работниците на са получавали заплатите си за декември, януари и февруари.
На 13 марти земеделският министър Димитър Греков обеща, че служителите на "Напоителни системи" в цялата страна ще получат дължимите възнагаждения до края на месеца. Работниците в Пазарджик обаче настояват това да се случи незабавно, защото не са получавали заплати от миналата година.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен