Полицията задържа 15 чужденци без лични документи, съобщи МВР. Те са хванати на автомагистрала „Тракия“ в два автомобил, управлявани от столичани.
В една от колите, пътуващи към София, имало осем чужденци, а в другата - седем, всичките без документи за самоличност.
Групата е транспортирана до районната полиция в Ихтиман, а водачите са задържани за 24 часа.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16538
2
19.09 2016 в 17:26
Вместо да даваме пари за полицаи по границата, за ограда, за джипки, за командировъчни... Правителството да наеме за чартъри българският официален превозвач и да плати полетите?
Смятам, че ще е поне 10 пъти по-евтино.
16538
1
19.09 2016 в 17:24
Ех какви "столичани" имало бе! И защо толкова несправедливо са ги задържали за 24 часа? Те просто са искали час по-скоро да отведат горките бежанци до центровете за бежанци в София. Нищо повече. Как може така?
Къде е господин Кънев да ги защити?
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск