Млад мъж почина в трамвай след гърч

OFFNews 14 February 2022 в 21:17 4810 0
Млад мъж почина в трамвай след гърч

36-годишен мъж почина в трамвай №7 в София, след като е направил гърч.

Няма следи насилие, съобщиха от полицията, цитирани от бТВ.

Спешна помощ се е отзовала веднага на спирката на Петте кьошета. Медиците са се опитали да реанимират мъжа, но не са успели да го върнат към живот.

Движението на трамваите в районна на Петте кьошета беше временно блокирано.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша