Митничари от отдела за „Борба с наркотрафика" при Митница Аерогара София под ръководството на Софийска градска прокуратура се разкрили международен канал за трафик на кокаин. Първоначално служителите са открили и задържали експресна куриерска пратка с кокаин, укрит в тонколона, която е била предназначена за износ от България за Израел.
При проведените последващи действия на територията на София митничарите са задържали двама българи, а в последствие и още една пратка с кокаин, предназначена отново за Израел. Задържани са и двама руски граждани, които са с постоянна мярка за задържане.
Извършени са претърсвания в два столични хотела, където са открити доказателства за престъпната дейност.
Образувано е досъдебно производство по описа на Митница Аерогара София от екип разследващи митнически инспектори.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24.03 2016 в 12:50
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие