Лятото продължава да властва.
Очаква ни слънчев ден, без бури и градушки. Макар че след обед ще има облаци над източната част от страната и планините.
Ще духа слаб вятър. Но това е добрата новина.
Лошата е, че температурите тръгват нагоре и ще живакът ще спре на 35 градуса. В София ще е около 29-30 градуса.
По-добре ще е на Черноморието, където ще е между 26 и 30 градуса, но ще духа по-бурен вятър.
Над планините ще бъде слънчево, следобед с временни увеличения на облачността, но ще остане почти без валежи. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 23 градуса, на 2000 метра - около 15 градуса.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел