Гала е с коронавирус

OFFNews 31 January 2022 в 14:58 3785 0
Гала е с коронавирус

Снимка Фейсбук

Водещата на "На кафе" Гала е с положителен тест за коронавирус, съобщи тя при откриването на днешното предаване.

Ще ми се наложи да остана у дома за десетина дни, защото вчера си направих тест, който се оказа положителен”, каза тя.

Гала добави, че се чувства добре и има само проблеми с гласа и носа.

Водещата на популярното предаване пo Nova се разболя от COVID през октомври 2020 г.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна