Десет кучета от общинския приют в с. Горни Богров ще чакат утре осиновители до "Езерето с лилиите" в Борисовата градина от 14 до 18 часа.
За трета поредна година „Екоравновесие” организира изнесени инициативи по кампанията под мотото „Осиновявай, не купувай”.
Всеки желаещ ще може да види, разходи, погали и, ако желае, да вземе някое от прекрасните, здрави, обезпаразитени и ваксинирани кучета в дома си. Осиновяването ще може да се извърши на място, като процедурата ще е улеснена и ще се извършва единствено с лична карта.
Представителите на "Екоравновесие" ще разкажат на присъстващите за общинските приюти, осиновяванията и ще призоват към отговорно отношение от страна на собствениците на домашни любимци.
Този път девиза на осиновителския ден ще бъде „Да усмихнем Лили!“, куче от приюта, което вече доста време също търси дом.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец