Бившият външен министър от ГЕРБ Екатерина Захариева разкри, че е осиновила дете по време на COVID-19 пандемията.
Това се случи по време на обсъждане на промени в Семейния кодекс в Народното събрание, които предлагат да се облекчи разкриването на тайната на осиновяването и да забрани "разсиновяването" .
По време на изказване от парламентарната трибуна Екатерина Захариева заяви, че е била приятно изненадана от процедурата на осиновяване, през която е минала, и то по време на кризата с коронавируса.
Тя се застъпи за тезата, че осиновените деца, както и техните родители, имат пълното право на достъп до информация по процеса на осиновяване.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20482
1
13.12 2023 в 12:05
Не мислех, че някога ще кажа добре дума за някой от герб.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други