"Ловецът на бежанци" Динко Вълев отново беше арестуван заради побой, този път над търговец.
Динко е задържан в Първомай.
По време на търговска сделка той се е скарал с мъж, счупил му телефона и извършил хулигански действия, съобщи Нова телевизия.
По-рано този месец Динко вече попадна в ареста след побой над негов работник.
Работникът се оплака, че е бил бит заради източване на излишна нафта от бракувано гориво.
Вълев тогава посочи, че е "набил малко" работника, защото го хванал да краде.
Преди това бившата му приятелка Десислава подаде жалба срещу него заради побой.
Преди дни пък Динко заплаши журналистката Татяна Кристи заради сатирично видео, в което Кристи влиза в ролята на "новата приятелка" на Динко, която обяснява, че Динко никога не би бил жена без причина, а оплакванията на предишната му приятелка са неоснователни.
Динко заплаши Кристи, че ще я намери и ще ѝ направи живота черен.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16902
3
29.07 2017 в 15:00
31665
2
29.07 2017 в 14:48
48260
1
29.07 2017 в 14:27
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел