В Оперативния център на Столичния инспекторат на тел. 987 55 55 от вчера до 15.30 ч. днес са постъпили близо 200 сигнала на граждани, свързани с обстановката след снощната буря.
Сигналите са главно за паднали храсти и счупени клони.
Продължава почистването на уличните платна и шахтите от наноси и отпадъци от пороя.
Отстраняват се паднали клони и дървета.
Успоредно с това се извършва дезинфекция след почистването на общестните пространства - спирки, улични кошчета, подходи към подлези и метростанции, пространства около медицински заведения.
Дезинфекцират се и съдовете за битови отпадъци.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19874
1
07.07 2020 в 17:58
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му