Днес е обявен ден на траур в Община Родопи. Така ще бъде изразена почитта към двете починали деца от село Белащица.
Едното е 6-годишното момче, което издъхна малко след като претърпя зъболекарска операция под пълна упойка, припомня БНТ. То почина на 4 април.
Другото е бебе на 3 месеца, починало в пловдивска болница на 8 април. Според първоначалната информация то е било с пневмония.
В рамките на траурния ден знамената на всички общински сгради и обществени места ще бъдат свалени наполовина. Забранява се провеждане на публични тържества и радостни ритуали.
Здравните власти продължават разследванията и по двата трагични случая.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец