С цветя и свещи беше почетена паметта на 18-годишната Антоанета Димитрова, която беше блъсната на пешеходна пътека в Бургас през януари, както и на всички, станали жертви на пътя.
Инициативата е организирана от Фондация „Безопасни улици от Валя“ с подкрепата на сдружение „Съюз Такси“, сдружение „Велоеволюция“, „Мото.Бг“ и др.
Инициатива „Червена пътека“ беше организирана едновременно в София и Бургас.
Пред храм-паметника „Св. Александър Невски“ в София бяха запалени свещи, а шествието стигна до пешехпдната пътека пред Софийския университет „Св. Климент Охридски“, където бяха поставени цветя.
Инициативата в Бургас се проведе на пешеходната пътека на бул. „Димитър Димов“, където беше блъсната Антоанета Димитрова.
Следете новините ни в :





















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец