Отменено е бедственото положение в област Враца. Всички пътища на територията на областта са отворени и почистени.
Областният съвет за сигурност и кризисният щаб продължават да действат при непрекъснат режим на работа, за да могат да реагират при промяна в климатичните условия и възникване на нова опасност от бедствие.
Решението за отмяна на бедственото положение е било взето от Областният щаб за защита при бедствия. Директорът на областно пътно управление Пламен Ганецовски, директорът на ОД на МВР Иван Кирилов и на кметовете на засегнатите в областта общини са докладвали, че обстановката е нормализирана.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес