Български граждани са забравили детето си на пункта за плащане на такси за магистрала в Ниш. Родителите разбрали, че то липсва едва когато полицията ги спряла в Белград, предаде Darik News.
В пълната кола е имало няколко души, като никой не е знаел как да обясни забравянето на детето.
Полицаите от Ниш информирали колегите си в Белград, които спрели автомобила. Странно е, че те нито за миг, родителите и останалите хора в колата, не са заподозрели, че детето не е там.
"Беше странно, че всички те нито веднъж не са забелязали, че детето го няма. Едва когато полицията ги спря, те разбраха, че то не е в колата", разказа източник, запознат със случая пред сръбското издание Vesti.
В крайна сметка историята завършва добре. Родителите благодарили на полицията и всички, които са помогнали за завръщането на детето.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
1
02.03 2025 в 11:00
дано се събудят, че нещо не е наред в тази група хора, щото не мога да я нарека семейство.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци