Окръжната прокуратура във Враца привлече към наказателна отговорност двама души за опит за отвличане, станал на 20 юли.
В лятната вечер четирима маскирани са излъгали 49-годишен врачанин на улица "Димитраки Хаджитошев", че са служители на МВР и са му нанесли електрошоков удар в гърдите.
Единствено намесата на свидетел на нападението е осуетила отвличането на 49-годишния мъж.
Чак днес от МВР и прокуратурата съобщиха, че са задържани двама от извършителите на опита за отвличане - те са на 30 и 27 години.
От пресцентъра на МВР обявиха още, че "продължават активните действия по установяване самоличността на други лица, причастни към извършването на престъплението".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия