След тежко боледуване от COVID 19, рано тази сутрин на 66 г. ни напусна акушер-гинекологът проф. д-р Георги Хубчев, началник на АГ отделението в УМБАЛ "Дева Мария"-Бургас, съобщиха от болничното заведение.
Проф. д-р Хубчев е бил диагностициран с коронавирус на 2 октомври и след влошаване на състоянието му е хоспитализиран в ОАИЛ. 15 дни колегите му са се борили за неговия живот, използвайки всички възможни методи.
На 20 октомври, вторник, от 12:30 ч. в Обредната зала на бургаските гробища ще се състои поклонение, с което да почетем паметта на един от достойните лекари на България. Загубата на лекар от такъв ранг е загуба за цялата държава, споделят неговите колеги.
УМБАЛ "Дева Мария" изказва своите съболезнования на семейството.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец