Силно затруднен е в момента трафикът от 12-ия км до 21-вия на автомагистрала "Тракия" в посока към Пловдив.
Девет километра е дължината на образувалата се колона от автомобили в участъка.
Разстоянието се изминава за около 50 минути при движение и в аварийната лента.
От днес до 6 юли движението при км 20 на АМ „Тракия“ ще се осъществява двупосочно в платното за София поради авариен ремонт на дилатационна фуга, съобщават от Агенция "Пътна инфраструктура".
От тази неделя, 19 юни - до края на ремонта, през почивните дни ще се въвежда реверсивно движение с две ленти в посоката на очаквания засилен трафик за повишаване на безопасността при пътуване и увеличаване на пропускателната способност на участъка.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
27668
5
18.06 2016 в 09:05
Но пак си беше заворен участък.
83938
2
17.06 2016 в 23:47
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци