3-годишно момиченце почина от грип в Стара Загора

OFFNews 02 February 2016 в 15:36 5756 2
3-годишно момиченце почина от грип в Стара Загора

3-годишно момиченце е починало в Стара Загора от усложнения при грип. Случаят е от 24 януари, но едва днес става ясна причината за смъртта - грипен вирус от типа Виктория.

Резултатът е потвърден от лаборатория в София, съобщи Нова тв. Болестта се е развила изключително бързо и въпреки усилията на лекарите в старозагорската болница, детето е починало.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини