„Български пощи” ЕАД въвежда нова услуга - продажба на билети за големи културни, спортни, развлекателни и други събития в страната и в чужбина чрез системата на „ИВЕНТИМ”, съобщиха от държавното дружество.
Билети ще се продават в 75 пощенски станции, чийто брой поетапно ще нараства. Информация за пощенските станции има на сайта на дружеството.
През 2016 година, билети в пощенските офиси ще могат да бъдат закупени за концерти на Лара Фабиан, Енрике Иглесиас, "Форинър", хор „Турецкий”, Лили Иванова, Васко Василев, „Тоника Домини” заедно с „Рики е Повери”. В пощите ще може да бъдат купени билети и за спектаклите на балет „Тодес”, „Большой Московский цирк” и Московски държавен театър – „Руски балет”.
Билети ще има и за рок фестивала в Каварна, както и за бенефиса на Христо Стоичков.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14.01 2016 в 13:54
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Десислава Атанасова летяла с Пеевски за Дубай през 2024 г. - 4 дни преди да се закълне в КС
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера