Седмичникът "Жълт Труд" спря да излиза.
Изданието, което е на пазара от 1991 г., вече отпечата последния си брой.
"Всяка приказка си има край. Вие държите в ръцете си последния брой на в. „Жълт Труд“. За съжаление високата цена на вестникарската хартия и икономическата логика налагат неговото спиране в хартиен вариант. Дами и господа, колеги, за мене беше чест!", написа в коледния брой на седмичника главният редактор Славяна Манолова.
През годините във вестника са работили дълъг списък качествени журналисти.
През втората половина на 90-те години тиражът на изданието гонеше 400 000 броя.
"Жълт Труд" е поредното печатно издание, което спира да излиза. Последователно бяха спрени всекидневниците "Новинар", "Преса" и "Дневник", а "Стандарт" в момента се опитва да просъществува като седмичник. От началото на 2020 г. в. "Сега" също ще се отпечатва само веднъж в седмицата - в петък.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен