Радиоводещият Драгомир Симеонов ще води сутрешния блок на Дарик радио на мястото на напусналия дългогодишен водещ Михаил Дюзев.
Смятах да правя подкаст за менталното здраве, но вместо това ще водя рано сутрин, обяви Симеонов.
Боря се с депресията и съм ви го казвал няколко пъти. На 50 съм и се чудя понякога, когато се опитвам да помогна, има ли нужда от мен. Такова колебание усещам и у моите колеги. Много неприятно е да си толкова емпатичен, сподели водещият.
Моето лично голямо желание е да остана верен на себе си, каза той по повод събитията в Дарик, след като медията напуснаха няколко ключови журналисти.
Темата за менталното здраве започва да го вълнува по време на пандемията, когато започнал да получава паник-атаки, допълни водещият.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец