Американската група Red Hot Chili Peppers ще направи концерт в София, съобщиха от SME.
На 1 септември следващата година американската четворка ще зарадва феновете си на сцената на стадион „Георги Аспарухов“.
Събитието е в рамките на световното турне на групата за новия им албум I'm With You, който излезе на пазара през август. Концертът вече е оповестен на официалния им сайт. Билетите ще бъдат на цени от 70 до 150 лева и могат да бъдат купени на касите на зала "Арена Армеец София", билетния център на НДК и в системата на "Тикетпро".
Продажбата на билети за шоуто на Антъни Кийдис, Флий и компания започва на 2 декември в 10:00 часа.
Докато за предишни събития капацитетът на „Георги Аспарухов“ беше ограничен, сега всички 40 хиляди места ще бъдат пуснати в продажба. Red Hot Chili Peppers пристигат за гига от Загреб. Концертът в София е последен в турнето.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес