Лидерът на ДПС Мустафа Карадайъ упражни правото си на вот в СОУ „П.Р.Славейков” в Кърджали. Той заяви, че е гласувал за спасението на България.
Надяваме се, че българските граждани разбраха какво е посланието ни – да спасим България. Убеден съм, че активно ще участват във вота, каза лидерът на ДПС.
Запитан, дали това е първата битка, която трябва да води за Кърджали, Карадайъ отговори, че тази битка е битка за България, не само за Кърджали. Лидерът на ДПС подчерта, че вотът в Кърджали е важен за цяла България.
Да спасим България не е мото, а призив към всички български граждани, допълни той.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец