Дъщерната на фалиралата КТБ банка "Виктория" окончателно се вля в "Инвестбанк".
Вливането е вписано в Търговския регистър на 21 ноември, съобщи БТА.
ТБ „Виктория“ ЕАД е заличена поради прекратяването ѝ без ликвидация в резултат от вливането.
С вписването на вливането всички права и задължения на ТБ "Виктория" преминават върху "Инвестбанк" като универсален правоприемник.
"Инвестбанк" купи 100% от дъщерната на фалиралата КТБ банка "Виктория". Договорът между синдика на КТБ и банката с председател на Надзорния съвет Петя Славова бе сключен през април 2018.
БНБ даде разрешението си за преобразуването в края на октомври.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен