Представители на един от спонсорите на Лудогорец - Ред Бул, посети отбора в понеделник.
Минути преди началото на следобедната тренировка атрактивни девойки раздадоха на футболисти и треньори по няколко кена от популярната енергийна напитка и пожелаха успех в първенството на Първа лига.
Ред Бул спонсорира редица отбори в различни спортове. Най-популярни от тях са футболните тимове от Залцбург, Лайпциг и Ню Йорк, както и едноименния отбор от Формула 1.
Междувременно от Лудогорец се похвалиха, че са реализирали рекордни продажби на спортна екипировка през изминалия уикенд. В събота и неделя привържениците на „орлите“ в Разград и региона имаха възможност да си закупят фланелки, шорти и анцузи, каквито носят любимците им от първия отбор.
Опашката от фенове на Лудогорец се оформи пред фенмагазина на клубната база от ранни зори в събота и неделя. Всички артикули бяха продадени само за четири часа през двата дни.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15571
1
17.04 2018 в 12:07
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Десислава Атанасова летяла с Пеевски за Дубай през 2024 г. - 4 дни преди да се закълне в КС
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера