Въоръжен грабеж точно преди дербито с Реал преживя халфът на Атлетико Мадрид- Коке. Вчера испанският национал бил брутално нападнат на паркинг близо до площад Олавиде в испанската столица.
Халфът спрял автомобила си и излязъл от него. В този момент мотоциклетист се приближил и насочил оръжие към 25-годишния футболист. Явно добре информиран, апашът взел часовник на стойност над 70 000 евро.
Нападателят избягал веднага, оставяйки ошашавения Коке на паркинга. Асът на Атлетико незабавно отишъл в полицията, за да опише инцидента. После Коке отпрашил към тренировката.
Въпреки стреса, Коке ще е титуляр утре, когато Атлетико гостува на Реал в голямото дерби на Мадрид. Халфът е сред големите надежди на Испания и трансферна цел на половината европейски грандове.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни