Босът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски ще даде рекордна премия, ако отборът спечели Купата на България. Футболистите ще си разделят 250 хил. лева, твърди "Меридиан мач".
Размерът на наградите ще бъдат според заслугите, като футболистите, които са играли повече, ще вземат и по-големи парични стимули.
Треньорът Бруно Акрапович ще прибере два пъти повече от футболиста с най-висока премия, което е справедливо, тъй като босненският специалист направи много за утвърждаването на Локомотив, а феновете вече скандират името му.
Крушарски досега не е стимулирал футболистите си допълнително. Дори да загубят финала, играчите ще получат премии, ако се класират за Лига Европа.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец