Сагата с трансферния сертификат на бразилската перла на Пари Сен Жермен Неймар свърши.
От бившия му клуб Барселона са дали зелена светлина на испанската федерация да изпрати документа във Франция и така Неймар вече може да бъде картотекиран и да вземе участие още в мача с Гинган на 13 август.
Той пропусна първия кръг в Лига 1 именно заради проблемите с документа, тъй като от Барселона "бавеха" топката, докато получат рекордните 222 милиона евро.
В същото време Барселона отчаяно се опитва да купи заместник на Неймар, но без успех. За днес беше насрочено представяне на нов футболист, но такъв няма.
Исканите от каталунците Осман Дембеле от Борусия Дортмунд и Филипе Коутиньо по всяка вероятност ще останат далеч от "Камп Ноу".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16538
1
11.08 2017 в 15:41
Бе пратете им телефонния номер на Божигол! Влезте им положението на колегите и им помогнете. Нищо не струва, може и комисионна за захлебите.
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Десислава Атанасова летяла с Пеевски за Дубай през 2024 г. - 4 дни преди да се закълне в КС
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера