Втородивизионният Локомотив Сф бе наказан с общо наказание от 6 мача без публика от Дисциплинарната комисия.
Клубът е наказан с 4 срещи заради побой, нанесен от публиката над служебни лица от отбора на Хебър (Пазарджик) след равенството 3:3 през уикенда.
Втората санкция е две срещи без зрители за саморазправа на ръководители от отбора домакин Локомотив с представители на отбора гост. Железничарите са глобени и общо с 3750 лева.
Наказанието едва ли удовлетворява и двата клуба. От Хебър искаха изхвърляне на Локо от първенството, докато столичани претендираха, че гостите от Пазарджик са провокирали с поведението си инцидентите.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец