OffNews.bg

Как Делев наниза два на Холандия (снимки)

Спас Делев беше героят на вечерта срещу Холандия. Талантът от село Ключ вкара два страхотни гола на лалетата. Това са първите попадения на нападателя с екипа на националите.

Делев изнесе велик мач и беше неударжим за защитата на Холандия. Още в 5-ата минута Спас Делев изведе "лъвовете" напред в резултата, след като се възползва от детинска грешка на дебютанта при лалетата Матийс Де Лигт, който е едва на 17 години.

В 20-ата минута със страхотен удар извън наказателното поле Делев препарира вратаря на холандците Йерун Зут и България поведе с 2:0. Нисичкият нападател спря елегантно топката, завъртя се и с виртуозен шут вкара до гредата.

Фоторепортерът на Offnews Сергей Антонов засне как нисичкия нападате матира отбраната на Ниската земя. Вижте бързината и находчивоста на Делев.