Габриела и Стефани Стоеви победиха олимпийски шампионки Мисаки Мацумото и Аяка Такахаши (Япония) с 21:8, 21:16 и се класираха за полуфиналите на турнира по бадминтон от Световните суперсерии 750 в Париж.
Българките, които са европейски шампионки за 2018 година, доминираха изцяло в първия гейм, а във втората част направиха силна серия в края и без проблеми затвориха мача.
Японките са олимпийски шампионки от Рио 2016 и бронзови медалистки от Световното първенство през миналата година в Глазгоу.
В спор за място на финала утре Габриела и Стефани ще играят срещу седмите в схемата Со Хе Ли и Сун Чан Шин от Република Корея.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец