С много цветя и настроение бяха посрещнати медалистките ни от европейското първенство по борба в Рим. Мими Христова и Миглена Селишка се окичиха с титли, Биляна Дудова взе сребро, а Тайбе Юсеин грабна бронз.
С огромни "сини" букети на летище София бе и легендата на класичаската борба Александър Томов, президент на клуб "Левски", Три от момичетата са именно от неговия клуб - Мими, Миглена и Тайбе, които подобаващо откриха сметката от отличия за тази година.
През последните два сезона Юсеин, както и селекционерът на националния тим Петър Касабов, бяха избрани съответно за спортист и треньор №1 на Левски.
След кратка почивка националките започват подготовка за олимпийската квалификация в Будапеща, която е от 19 до 22 март. Само финалистките взимат квоти за игрите Токио 2020.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Бебе с рядко заболяване бе излекувано в АСК УМБАЛ Токуда
Когато па.., когато па...: Кметът на Ботевград забрани менте протеста на Пеевски
Ловна хижа на Чаушеску е обявена за продан. Началната цена е 1 млн. евро
Световната банка ще помага на България за по-ефективна жп инфраструктура