Социални работници ще дежурят в Перник и Радомир през празниците заради земетресението. Това съобщиха от Агенцията за социално подпомагане.
На двете места ще има разположени мобилни екипи, както и служебни автомобили, които могат да бъдат ползвани при необходимост за извеждане на нуждаещи се.
През празничните дни в дирекциите „Социално подпомагане” в Перник и Радомир ще продължи приемането на молби за отпускане на еднократна помощ на пострадалите граждани.
Помощта, в максималния си размер от 325 лв., се отпуска, като една от мерките за преодоляване на щетите от земетресението. Пострадалите лица, които нямат доходи, могат да подават документи в съответните териториални дирекции на агенцията.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен