Шофьор на линейка кара с 2,42 промила

14 January 2013 в 14:10 1659 0
Линейка. Снимка: БГНЕС
Линейка. Снимка: БГНЕС

Пиян шофьор на линейка беше заловен в Добрич на 13 януари.

Мъжът е бил на редовна смяна, когато малко след 20 часа е спрян за проверка преди добричката болниница.

Дрегерът показал 2.42 промила алкохол, съобщава БНР.

Шофьорът е задържан за 24 часа, като по случая е образувано бързо производство.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски