Лек автомобил „Мазда“ се удари в подлеза на метростанция „Опълченска“, съобщи news.bg. При инцидента няма пострадали пешеходци.
Инцидентът е станал около 13.30 часа на подлеза на метростанцията от страната на бул. „Тодор Александров“. Като по чудо точно в този момент близо до входа на метрото няма хора.
Според информация на МВР водачът на автомобила е жена. Тя е била откарана в болница „Пирогов“. От ведомството отказват за момента повече информация по случая.
От "Пирогов" обясниха пред OFFNews, че жената има спукано тъпанче и охлузвания. Тя е освободена за домашно лечение.
Засега причините за инцидента не са известни. От полицията отказаха да коментират случилото се.
Следете новините ни в :














Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен