Правителството ще отпусне допълнително 150 млн. лв. на Министерството на регионалното развитие и благоустройството (МРРБ) за довършване на започнати вече магистрали и пътища, реши кабинетът днес.
Парите ще са и за довършването на участъка Шумен - Белокопитово от магистрала „Хемус”.
Допълнителни средства ще са нужни за ремонта на моста на река Стряма.
Финасиране ще бъде осигурено за разширението на пътя Русе-Шумен, участъка от път 1-9 - обхода на Поморие - кв. "Сарафово", ремонта на виадукти на автомагистралите „Хемус” и „Тракия”, както и за обекти от проект „Транзитни пътища – V”.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец