Над 16 милиона SMS-а са били изпратени през празничните дни за Рождество в мрежата на трите мобилни оператора - "Мтел", "Глобул" и "Виваком", съобщиха от компаниите.
С близо 6 400 000 кратки съобщения клиентите на "Мтел" си честитиха празника. SMS-ите са изпратени в мрежата на оператора във времето от 22 часа на 24 декември до 11.00 часа на 26 декември.
През празничните дни абонатите на "Глобул" изпратиха 6,08 милиона SMS или с близо 15% повече от миналата Коледа. Данните са за периода от 22.00 часа на 24 декември 2012 г. до 11.00 часа на 26 декември 2012 г.
Над 4 млн. кратки съобщения са изпратени в мрежата на "Виваком" от 22 часа на 24 декември до 11 часа на 26 декември.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес