Двама наръгаха младеж в Студентски град

Борислава Бибиновска 19 December 2012 в 13:21 2193 0
Наръгаха 21-годишен в Студентски град. Снимка: sxc.hu
Наръгаха 21-годишен в Студентски град. Снимка: sxc.hu

21-годишен студент е бил наръган снощи след полунощ в близост блок 15 в студентски град, съобщи БНР.

Калоян Николов подал сигнал в полицията, че около 1.30 ч. бил пресрещнат от двама души, които му поискали цигари.

Когато младежът отказал да им даде, те го набили и наръгали с нож.

21-годишният Калоян Николов е приет във Военномедицинска академия с прорезна рана в областта на таза. Момчето е прегледано и освободено за домашно лечение.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026