Бомба се взриви тази сутрин на козирката на къща в град Суворово, област Варна, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
За щастие пострадали граждани няма. Има нанесенини щети върху къщата.
Инцидентът е станал рано тази сутрин. На тел. 112 в 4, 15 е постъпил сигнал от жена, че в Суворово се е чул силен гръм и прозорците на къщата й са се счупили.
При първоначалния оглед на специалистите е установено, че самоделно взривно устройство е било поставено върху козирката на къщата. На мястото на експлозията е образувана около 30-сантиметрова дупка.
Къщата е собственост на 69-годишна жена. Продължава разследването по случая.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец