М-Тел подписа договорите по ежегодната си дарителска програма.
Седем неправителствени организации ще осъществят проекти, свързани с опазването и възстановяването на биоразнообразието в България.
За целта те ще получат безвъзмездно 110 700 лева. Парите трябва да бъдат усвоени до края на годината.
Проектите са свързани с опазването на застрашени видове растения и диви животни, както и възстановяване на биоравновесието в пострадалите от наводненията райони.
За финансиране по М-Тел Еко Грант тази година са кандидатствали 30 проекта. Избраните от специална комисия седем са на сдруженията „Зелени балкани“, „Инициативна група Витоша“, „Агролинк“, „Заедно за Свиленград“, читалищата „Бъдеще сега“ и „Обединение“, както и Българското дружество за защита на птиците.
Грантовата програма се провежда за четвърта поредна година.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец