Жител на сливенския квартал "Надежда" се е натъкнал на мъртво новородено на сметище в града. Детето било сложено в кашон и изхвърлено на бунището.
Човекът е подал сигнал. От полицията в Сливен потвърдиха, че работят по случая.
Започнало е разследване и е образувано досъдебно производство за умишлено убийство, казаха от Окръжната прокуратура в Сливен за бТВ.
Към момента не могат да кажат дали има следи от насилие и как е убито бебето.
На сметището в кв. „Надежда“ изхвърлят отпадъци от целия град. Според свидетели бебето е имало видими наранявания. Те разказаха, че са видели как кола идва и изхвърля тялото на новороденото.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18546
1
12.03 2026 в 16:46
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други