Жандармерия нахлу в ромския квартал в Горна Оряховица

OFFNews 18 April 2019 в 08:27 3435 0
Жандармерия нахлу в ромския квартал в Горна Оряховица

Рано тази сутрин, жандармерия влезе в ромския квартал в Горна Оряховица.

На място има и полиция.

Според предварителна информация става въпрос за операция, свързана с ало-измамници, твърди Нова телевизия.

Проверяват се имоти на хора, които са разследвани или имат "история" по отношение на телефонни измами.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява