Затвориха метростанция 'Васил Левски' заради изоставена раница

OFFNews 07 October 2020 в 18:57 4216 0
Затвориха метростанция 'Васил Левски' заради изоставена раница

Снимка Архив

Пътниците от метростанция “Васил Левски“ не се допускат до станцията заради изоставена раница.

Екипи на полицията са в района, предава БНР.

Мотрисите преминават транзитно през станцията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна