32-годишен мъж е арестуван след пореден опит за въоръжен грабеж от денонощен магазин в столичния квартал "Дружба", предаде Нова ТВ.
Малко след 3 ч. тази нощ той опитал да обере магазин, като извадил газов пистолет срещу продавачката. Полицаите, които го дебнели, веднага се намесили, но мъжът успял да избяга.
След кратка гонка 33-годишният е задържан.
Установено е, че само това е поредното му нападение в магазини в "Дружба" за последните два месеца. Мъжът е ограбил същия магазин при същата продавачка два пъти. И при двата случая бил въоръжен.
От Столичната дирекция на вътрешните работи съобщиха, че освен предишните два обира, мъжът е извършил и трети - в същия район.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия