Трима задържани за побой в София

OFFNews 09 May 2026 в 17:07 4968 3
Полицейски автомобил

Снимка БГНЕС

От СДВР уточняват, че инцидентът не е станал по време на шествието.

Трима души са задържани за побой в столицата, съобщиха от Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР). Инцидентът е станал в района на спирка на бул. "Арсеналски" и бул. "Черни връх", пише БТА. 

По-рано днес лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов написа във Фейсбук, че трима души са нападнали участници в "Безсмъртния полк в София" и има пострадали.

От СДВР уточняват, че инцидентът не е станал по време на шествието.

Виж още за:
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    7243

    4

    Пакоджет

    09.05 2026 в 20:13

    ***.вейкин ял бой. Екстра.
    Когато и дебилИво Христов и мазния слуга Жоро Любенов ги положат по врата, ще е най-щастливия ден.

    -1243

    3

    Октим

    09.05 2026 в 19:10

    Ти и на български не знаеш, че се казва ЗАТОВА, а не заТУЙ (както в родното ти село), но нека не издребняваме и то за най-дребните, които “са починали“ по рождение!

    -1243

    1

    Октим

    09.05 2026 в 17:22

    За такива като участниците този полк и особено късопишь кУпейкинь един бой се равнява на милувка и целувка в сравнение с това, което би трябвало да им се случи наистина!

     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира