Стреляха по жена в Орландовци

OFFNews 12 September 2014 в 14:59 3568 0
Стреляха по жена в Орландовци

28-годишна жена беше простреляна в столичния квартал "Орландовци" днес на обяд.

Инцидентът е станал на улица "Мара Бунева". Според очевидци, пострадалата е само леко ранена.

Жената сама съобщила за нападението срещу нея. След стрелбата тя открила полицейски патрул в близост и обяснила какво ѝ се случило.

Пострадалата е откарана в болница, а състоянието ѝ е стабилно и без опасност за живота.

От полицията съобщиха, че най-вероятно използваното оръжие е пневматично. До момента не е установена самоличността на извършителите. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски