Столичният мол "Парадайс" отново бе евакуиран днес следобед - за трети път само в рамките на няколко дни.
В момента множество клиенти са пред търговския комплекс, като не им е съобщено каква е причината за евакуацията.
От МВР са съобщили за БНТ, е около 16:30 ч. "младежки глас" е съобщил за бомба в сградата.
По булевард "Черни връх" се образува задръстване.
На 16 януари мол "Парадайс" бе опразнен заради фалшив сигнал за бомба. Задържани бяха двама мъже в Плевенско, които са подали сигнала.
Ден по-късно заради дим в административната част на сградата някои служители трябваше да излязат навън. Оказа се, че са пламнали кашони и пластмаса, но пожарът бързо е бил потушен.
Очаквайте подробности.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия